Logo

Mercedes S320 CDI

Број на оглас: 3137816 | Објавен на: 12.01.2019, 14:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: S 320

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 170 kw / 231 ks

Цена: 3.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes S320 CDI, desen volan, vo odlicna sostojba. Pali vozi.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Andrej

Потврден огласувач