Logo

Renault clio 1.5dci 2011 god

Број на оглас: 3137827 | Објавен на: 12.01.2019, 15:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Clio

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 3.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava renault clio 1.5 dci 2011god.registrirano do mart so zelen karton servisirano novi gumi neuvezuvano.itno.tel/071/279-776

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Clio