Logo

Mazda 6 2009 2.2 Dizel

Број на оглас: 3137830 | Објавен на: 05.02.2019, 10:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 6

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 7.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Mazda 6 2.2 дизел.
Моментално со 17” бандажи со добри зимски гуми. Има уште еден сет со 17” бандажи со добри летни гуми.
Опрема:
- Bi-Xenon (кратко и долго xenon светла)
- BOSE озвучение
- 8” андроид мултимедијален уред(Navigation, Bluetooth, USB)
- Cruise Control (темпомат)
- Команди на волан
- AFS (помошни светла во кривини)
- Паркинг сензори
- Паркинг камера
- Електрични ретровизори(собирање,отварање)
- Сензор за дожд
- Автоматски светла
- Автоматско затемнување на ретровизори
- Двозонска клима
- Затемнати задни стакла(со А тест)
- Преклопување на задни седишта + потпирач.
-Два клуча
Колата е регистрирана со зелен картон до Август 2019, без никаков проблем. Може проверка по ваша желба било каде. Има поминато 198000km. По колата нема никакво вложување. Донесена е од Австрија со возење.
Контакт на телефон - 078293753.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Slave Dimitrov

Потврден огласувач