Logo

Akg sr 45

Број на оглас: 3137834 | Објавен на: 21.03.2019, 14:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam akg sr 45 dobro ocuvani so 7 frekfencii

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач