Logo

Se bara shofer relacija Italija-Anglija 75eu dnevnica

Број на оглас: 3137841 | Објавен на: 21.01.2019, 17:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Работа во странство

Пол : Не е важно

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 75 €

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Se bara shofer za relacija Italija-Anglija se vozi ista tura. Sekoj vikend pauza 45h.Itno

Viber:0039 327 839 3305
Whatsapp:0039 327 839 3305
75euro dnevnica

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Dejan Atanasov