Logo

VW POLO CLASIC 1.4 - BENZIN - ODLICNO

Број на оглас: 3137848 | Објавен на: 22.01.2019, 09:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e odlicno Karoseriski i vnatresno socuvano Motor menjac odlicni Nema korozija Se funkcionira Moze da se vidi i proba

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач