Logo

Opel zafira 20dti 2001 god moze cela ili na delovi

Број на оглас: 3137857 | Објавен на: 12.01.2019, 15:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e nasi tabli fali iste nwkoj delovi dase sredi sofersamna i drzac na motor drugoto e ok cena za kes e 1300e fiksno bez cenakme

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач