Logo

Ski cevli - Solomon - Nordica - Lange

Број на оглас: 3137888 | Објавен на: 31.03.2019, 23:07
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 30 €
Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Вид на оглас: Се продава


Salomon (crveni) racing cevli - flex 120 - broj 43
cena 60evra

Lange (beli) cevli - broj 37 - cena 45 evra

  Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

  gjoko

Потврден огласувач