Logo

GOLF 5 2005 GOLF 4ka FIAT BRAVO 2008

Број на оглас: 3137903 | Објавен на: 22.05.2019, 00:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Cetiri zimski gumi skoro cela godina registiran vo odlicna sostojba 070 876 348 ‭---075215714‬‭---071848779‬ i 078 333 308 viber

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 stole

Потврден огласувач