Logo

Elektromotori ЕЛЕКТРОМОТОРИ

Број на оглас: 3137927 | Објавен на: 17.01.2019, 16:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Preku 300 vidovi na elektromotori so reduktori od 0.3 do 30 kw.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Stole

Потврден огласувач