Logo

Sony Xperia M4 Aqua - White

Број на оглас: 3137941 | Објавен на: 12.01.2019, 17:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Sony

Модел: Xperia M4 Aqua

Боја: White

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Sony M4 Xperia Aqua - White(Бел)
Купен од Т-Мобиле декодиран, работи на сите мрежи
Перфектно зачуван [1/10]: 9.5
Се работи беспрекорно
Со телефонот следуваат кутија, полнач.

https://www.gsmarena.com/sony_xperia_m4_aqua-7068.php

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Evgenij