Logo

Fiat palio Tel za kontakt-076370152

Број на оглас: 3137956 | Објавен на: 12.01.2019, 17:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Palio

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 750 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Avtomobilot e vo odli4na sostojba 1.2 benzin plin. Ne e registriran. Za poveke info na tel. 076370152

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Deni

Потврден огласувач