Logo

BMW X5 XDRIVE 3.5D 7 Sedista

Број на оглас: 3137979 | Објавен на: 21.01.2019, 19:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 210 kw / 286 ks

Цена: 16.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW X5 XDRIVE 3.5D Uvozen od CH carinet,reg. do 10.01.2020 so 7 sedista,panorama,285 ps,DVD,servis ulje filteri plicki smenati,2 kluca,4 zimski gumi, cenata e za kes 078 224 884

 Mercedes

Потврден огласувач