Logo

Mercedes C220!!!

Број на оглас: 3137984 | Објавен на: 22.01.2019, 10:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 145 kw / 197 ks

Цена: 12 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba poveke na.tel 077824333

 Apple

Потврден огласувач