1 / 2
Cena po dogovor
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.11.2022 18:24

Гостивар / Гостивар

PRODAVAM KAMERA SONY HVR HD 1000E ODLICNA SOSTOJBA CENA PO DOGOVOR KONTAKT 078299560 DJOLE

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

Gjole
Потврден огласувач
078299560
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам