Logo

PASSAT 1.9 TDI 131KS

Број на оглас: 3138226 | Објавен на: 19.02.2019, 09:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PASSAT 1.9 TDI 131KS Kolata e vo odlicna sostojba registrirana so zelen karton napraven e kompleten servis pred 30000 km rebrasti kais vodna pumpa zategaci bez dopolnitelni vlozuvanja.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 `

Потврден огласувач