1 / 4
Se prodava Objekti
79 €
13.12.2019 19:06

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

600 m²

Se prodava obejkti vo fab psrtizanka obejktite se so celosni dukumenti ima i obejkrti izgradeni i mesta so dozvola za gradba za info na 070541856

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од:

Marinko
Потврден огласувач
070541856
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам