Logo

ВИКЕНД-КУЌА

Број на оглас: 3138847 | Објавен на: 20.01.2020, 15:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 2000 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 1999

Број на балкони: Тераса + 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Исток

Адреса: 8-ми km Штип

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава викендица на 8-ми километар Штип. Легализирана, со струја, вода, пат и се што е потребно за нормално живеење. За повеќе информации на тел. 071270379 Борче и 078239934 Марко.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Борче

Потврден огласувач