Logo

Skii Atomic 175 cm

Број на оглас: 3139005 | Објавен на: 22.05.2019, 11:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Skiite se vo super sostojba.

Za povekje info javete se na:

071 267 205 - Dragan

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач