Logo

Fiat stilo 1.9 jtd 116 ks 88 kw 2004 god

Број на оглас: 3139826 | Објавен на: 20.02.2019, 10:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Stilo

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat stilo 1.9 jtd 116 ks 88 kw 2004 god reg.do 23.07.2019 god .kontak telefon 071 303 554 Igor

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач