Logo

Kamin Alfa Plam so kotel za Parno Grenje

Број на оглас: 3139895 | Објавен на: 15.09.2019, 18:06
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 150 €
10.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Kamin so kotel za parno grenje.
Moze da se izvade kotelo i da se koristi kako obicen kamin.

  Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

  Aleksandar

Потврден огласувач