Logo

Citroen Jumper

Број на оглас: 3140176 | Објавен на: 24.04.2019, 08:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava jumper 2,2 Motor 120 kc
2007 pri kraj so smenet Motor od 2009 godina i pomonati 190000 km na bugarski tabli .
Info.viber +4917620236498
Ili mkd 075836840 .

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 arif

Потврден огласувач