Logo

Ford tranzit 2.0

Број на оглас: 3140332 | Објавен на: 15.01.2019, 15:12
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.400 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Ford tranzit 2.0 so lanec

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Ford