Logo

DELOVI ZA MATIZ/ДЕЛОВИ ЗА МАТИЗ

Број на оглас: 3140361 | Објавен на: 15.03.2019, 11:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Matiz

Tип на делови: Делови за каросерија

Цена: 1 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Деловите се од растурени возила;имаме стакла,врати,електроника,седишта,бандаши и др делови.(немаме мотори)

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 NB-Holding Dooel (претпријатие)

Потврден огласувач