Logo

ELECTRO VOICE 15.3 ...фабрички...

Број на оглас: 3141623 | Објавен на: 12.02.2019, 00:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 330 €
350 €
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Вид на оглас: Се продава


Electro Voice 15.3... фабрички... 330 евра пар... цената е фиксна! .............. Барајте ме на 077 498 057.......... НЕ на долу наведениот број!

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 taci

Потврден огласувач