Logo

Vikendica na ezero Kozjak

Број на оглас: 3141645 | Објавен на: 23.05.2019, 21:51
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 72 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 20 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 4 Паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: Ezero Kozjak

Цена: 23.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Vikendicata e do samiot asvalt, pod koj se naoga ezeroto Kozjak vo mesnosta vikana Tazeska Reka blizu seloto Belica. Ima dva sprata po dve sobi, struja, voda, kanalizacija povrzana na dvata sprata, kompletno namesteno WC. Za podetalno kontaktirajte me.

  Македонски Брод

Прати Е-Маил

  Petre