Logo

SAVA perfecta 165/70 R14

Број на оглас: 3141679 | Објавен на: 13.02.2019, 09:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.400 МКД
3.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 4 gumi letni SAVA perfecta 165/70 R14.Proizvedeni 1010

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Naum

Потврден огласувач