Logo

Se prodava Nokia e72

Број на оглас: 3141959 | Објавен на: 21.02.2019, 19:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nokia

Модел: E 72

Боја: Black

Интерна меморија: до 1 GB

РАМ меморија: До 0,5 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 25 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e potpolno ispraven bez grebanici odlicno socuvan so kamera 5 mp ispagjaat odlicni sliki, donesen e od UK znaci napraven za angliski pazar. Koj e za vakov telefon klasika neka poveli na tel 075/567-958 I 070/308-850

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач