Logo

Gaming PC

Број на оглас: 3142773 | Објавен на: 25.02.2019, 12:50
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Xaрд диск HDD: 1 TB

РАМ Меморија: 8 GB

Модел на процесор: Intel Core i5

Тип на хaрд диск: HDD

Цена: 300 €

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Intel(R) Core(TM) i5-3550 CPU @ 3.30 GHz
8.00 GB
NVIDIA GeForce GT 630

+ Ekran PHILIPS

  Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

  Bali