Logo

MERCEDES C200 CDI KAKO NOV

Број на оглас: 3143410 | Објавен на: 22.02.2019, 11:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 82 kw / 111 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes c200 cdi bes nikqkva zabeleska regristriran servisiran moze proverka po vasa zelba bi hnenon kamera navigavija i mn drugo za poveke samo na tel 077695955

 Dejan

Потврден огласувач