Logo

Samsung A5 2017... Top...

Број на оглас: 3143558 | Објавен на: 15.02.2019, 10:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Samsung A5 2017

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 8.500 МКД
9.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Telefonot e ekstra nema nikakva mana. Polnac original fast charger i slusalki. Kutija nemam...

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Samsung

Потврден огласувач