Logo

Digitalna vaga

Број на оглас: 3143607 | Објавен на: 12.02.2019, 10:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava digitalna vaga vo odlicna sostojba.za informacii na 076 517 520 bobi

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач