Logo

OPEL MERIVA 1.7CDTI 2005 AutoBERN

Број на оглас: 3143753 | Објавен на: 17.09.2019, 19:23
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Meriva

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2.800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodavava OPEL MERIVA 1.7CDTI 74kw Oprema: Al bandazi,fabricko cd radio,volan so komandi podesiv po visina i dlabocina,El.na prozori I retrovizori,maglenki,napraven golem servis smenet rebrast kais I zategaci.Plateni davacki do registracia.Uvezeno od SVAJCARIA povelete vo AUTOBERN.

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  AutoBERN

Потврден огласувач