1 / 6
Se prodavaat kamioni VOLVO FH12
1 €
27.07.2022 13:56

Прилеп / Прилеп

Prodavam dva kamioni Volvo fh12 neregistrirani vo solidna sostojba so prikolici platformi vo paket ekstra cena.moze zamena za urban terenec so ili bez doplata crveniot e prodaden!!!!

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071278877
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам