Logo

Samsung Galaxy s4 od Aus

Број на оглас: 3144251 | Објавен на: 14.02.2019, 10:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Galaxy s4

Боја: White

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 4.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Odlicno zacuvan vo odlicna sostojba se funkcionira na nego bez nikakvi problemi donesen od Avstralija ne e kodiran.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 VALENTINA