Logo

Zvucnici i pojacalo, domasno ozvucuvanje

Број на оглас: 3144545 | Објавен на: 06.04.2019, 22:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Zvucnici Ei-Nis: 2 basovi, srednotonec i visokotonec Pojacalo Sony LBT-D507

 Делчево    Општина: Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Napsterce

Потврден огласувач