Logo

GIANT TALON 1

Број на оглас: 3144591 | Објавен на: 09.07.2019, 09:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Se prodava velosiped giant talon 1 so slx oprema 26",m velicina.Velosipedot e malku koristen.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач