Logo

AUDI A4 1.9 TDI 90 KS

Број на оглас: 3145066 | Објавен на: 15.02.2019, 19:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam audi a4 1.9 tdi 90 ks so odlicen motor mala potrosuvacka navremeno odrzuvano novi zadni amotrizeri prednica stegnato odlicni gumi vnatresno besprekorno odrzano taka i nadvoresno bez dopolnitelni vlozuvanja .

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 TOSKO

Потврден огласувач