Logo

HP Pavilion W2007V 20"

Број на оглас: 3145254 | Објавен на: 01.07.2019, 09:46
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava monitor HP Pavilion W2007V 20" donesen od Swiss.

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  Goran

Потврден огласувач