Logo

Fiat Grande Punto

Број на оглас: 3145348 | Објавен на: 23.02.2019, 17:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Grande Punto

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: По Договор
2.800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Fiat Grande Punto 1.9 MultiJet 131 ks 6 brzini "DESIGN GIUGIARO". Kolata e vo odlicna sostojba, ima napraven servis, ima 4 novi gumi, registrirana e do avgust 2019.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач