Logo

PRODAVAM VENTILACISKA SUSARA "BEKO"

Број на оглас: 3145651 | Објавен на: 30.01.2019, 21:43
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 7.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за сушење

Вид на оглас: Се продава


Prodavam ventilaciska susara Beko, mnogu dobro socuvana

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Dragan Pankovski

Потврден огласувач