Logo

Navigacija Garmin Nuvi 1690

Број на оглас: 3145663 | Објавен на: 13.02.2019, 13:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Навигација

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


So orginalen drzac i polnac, memoriska 8GB. Mapa 2018 za cela evropa. Moze zamena za pojacalo ili zvucnici.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 NG

Потврден огласувач