Logo

Se Prodava VW Passat

Број на оглас: 3145985 | Објавен на: 12.02.2019, 16:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Poveke info na 072-206-941

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Skoda

Потврден огласувач