Logo

Tiko i Fiesta

Број на оглас: 3146015 | Објавен на: 04.07.2019, 20:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Tico

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2017

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat Daewoo Tico i Fiesta vo vozna sostojba,Tikoto e 350 eur a Fiestata 430 eur,za poveke info na tel.077 550 911

 Делчево    Општина: Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач