Logo

Fiat dukato vlecna sluzba 2.2 jtd

Број на оглас: 3146115 | Објавен на: 27.09.2019, 07:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.500 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Vlecna sluzba
Top sostojba
El. Vitlo 12000lbs
Novi gumi
Reg+zelen karton
Ful servisi
2010g

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 combe

Потврден огласувач