Logo

Delovi za golf 3. 1.9d

Број на оглас: 3147649 | Објавен на: 18.04.2019, 17:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 47 kw / 64 ks

Цена: 600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.9obicen diesel......se prodava na delovi...mk tabli

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач