Logo

Motori za golf 4, seat leon, toledo...1.6 16v i 1.6sr

Број на оглас: 3147668 | Објавен на: 11.02.2019, 20:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Motori za golf 4 1.4 16v ...1.6 16v ii 1.6sr motorite se na kola i se vo vozna sostojba ...proba vo sekoe vreme

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач