Logo

VW PASSAT 1,9 TDI 105 KS, 2006godina

Број на оглас: 3147898 | Објавен на: 19.07.2019, 12:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


VW PASSAT 1,9 TDI 105 KS, 2006godina so najvisoko nivo na oprema za modelot. EXTRA zacuvano I stegnato vozilo, bez sminka, proverka kade sakate, so realni 170.000 km. FULL OPREMA, se funkcionira po nea. REGISTRIRANA I SERVISIRANA. Samo za lugje sto znaat da cenat.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач