Logo

Drzac na duvanje za vrat osloboduva od spodiloza cirvikalen

Број на оглас: 3148205 | Објавен на: 31.03.2019, 12:58
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Масажа и Сауна

Вид на оглас: Се продава


Држач на надувување ослободува од болки од затегнат приклештен цирвикален нерв спондилоза
Испорака преку карго.

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  kupinainternet

Потврден огласувач