Logo

RENAULT TRAFIC 2.1 D 1986 god. - cel ili na delovi

Број на оглас: 3148276 | Објавен на: 22.01.2019, 19:45
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 750 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


-neregistriran
-ispraven motor
-cena za cel 750

  Валандово

Прати Е-Маил

  Aleksandar